ВСУ завдали контрудар по росіянам під Калинове з ПТУРУкраїнська армія завдала удару у відповідь по російським наймитам і ліквідувала двох бойовиків

Бойове зіткнення відбулося в околицях населеного пункту

Калинове. Втрати російських найманців вже підтвердили в «ЛНР».

Бійці української армії завдали удару у відповідь по російським найманцям в околицях селища Калинове в окупованій частині Луганської області. Бойовики вже підтвердили, що двоє російських бойовиків в «ЛНР» були вбиті в результаті вогню.

Повідомлення про російські втрати опубліковано в одному з телеграм-каналів бойовиків, які повідомили про 200-х з посиланням на представництво бойовиків ОРЛО в Спільному центрі з контролю і координації ситуації на окупованій частині Донбасу.

«Двоє бійців «ЛНР» загинули в результаті удару із застосуванням ПТУР по селищу Калинове», — повідомили російські бойовики. Калинове знаходиться в околицях лінії розмежування: воно проходить на захід від населеного пункту. Населений пункт був захоплений російськими найманцями навесні 2014 року. На південному заході (вище за течією річки Лугані), на території, підконтрольній уряду України, знаходиться селище Троїцьке.