парковкиОрганізація паркомісць у Дрогобичі відбувається згідно з Планом організації сталої мобільності

Фахівці Департаменту міського господарства спільно з фахівцями відділу ІТ та аналізу приступили до розробки інтерактивної мапи автомобільних парковок міста.

З цього приорганізація паркомісць у Дрогобичі відбувається згідно з Планом організації сталої мобільностіводу у четвер, 13 травня, відбулася нарада за участі заступника міського голови Володимира Коцюби, який виконує обов’язки міського голови, заступника міського голови Романа Москалика, заступника керівника Департаменту міського господарства Ростислава Пошивака, начальника відділу ІТ та аналізу Віталія Посісєєва, керівника КП «Служба муніципального управління» Володимира Суди та завсектору пресслужба Зеновія Кваснія.

Під час наради посадовців обговорили необхідність та деталі створення інтерактивної мапи автомобільних парковок міста. Після збору інформації та нанесення її на мапу, як мешканці, так і гості міста зможуть користуватися нею на Інтернет-порталі Дрогобицької міської ради.

Таким чином буде відображено локації парковок, інформацію про їх тип (платна чи безкоштовна), можливий тип оплати, оператора обслуговування, балансоутримувача, загальну кількість місць, кількість місць для осіб з інвалідністю. Також буде вказано місця для можливої зупинки туристичного транспорту.

Як наголосив Роман Москалик, організація паркомісць у Дрогобичі відбувається згідно з Планом організації сталої мобільності, який розроблено фахівцями проектно-консалтингового бюро у сферах безпеки руху, міської мобільності та сталого розвитку «Urban Consulting Group».

Також посадовці обговорили можливість подальшого запровадження системи електронної оплати за користування паркомісцями, облаштування паркомісць на території лікарняного містечка, відведення ділянок під парковки.

Невдовзі планують облаштувати паркомісця та майданчики на вулицях Лесі Українки, Пилипа Орлика, Тараса Шевченка, Трускавецькій та Бориславській.

«За останні роки нам вдалося облаштувати низку парковок на центральних вулицях міста. Зараз фахівцями Департаменту міського господарства ведеться робота з контролю дотримання водіями правил дорожнього руху. Мабуть кожен помітив, що водії уже привчилися до дисципліни паркування. Створивши цю мапу, ми не лише візуалізуємо кількість паркомісць, а й внесемо лепту у розвиток системи Розумного міста та створимо комфортні умови для водіїв, особливо, – гостей Дрогобича», – підбив підсумки наради Володимир Коцюба.