Патріарх ВарфоломійДелегації УПЦ Московського патріархату не вдалося переконати Вселенського Патріарха Варфоломія з приводу української автокефалії

«Інсайд» про результати візиту представників УПЦ МП в

Стамбул поділився в Facebook відомий український блогер Мирослав Олешко, передає ДНК.

У суботу, 23 червня, кілька митрополитів УПЦ МП, зокрема, і з окупованого Донбасу, навідалися до Варфоломія просити не підписувати Томос про створення в Україні Єдиної помісної православної церкви. Профінансував цей вояж одіозний український політик Вадим Новинський.

Виявилося, що гроші він витратив даремно. «Спроба переговорів провалилася», — запевнив Олешко, уточнивши, що сталося це, як не дивно, в тому числі, і через предстоятеля УПЦ МП Онуфрія. Він не підтримав делегацію «В Константинопольському патріархаті дали чітко зрозуміти, що Українська автокефальна православна церква буде підтримана. Рішення про Томос вже прийнято «, — зазначив блогер, уточнивши, що вже розпочаті необхідні для цього процедури.

Він також додав, що спробу перешкодити автокефалії зробила і Юлія Тимошенко, яка сподіваються таки отримати крісло президента на наступних виборах.