волейбол на снігуВолейбол на снігу — це відносно новий різновид волейболу, який набуває стрімкої популярності

Вже цими вихідними (30-31.01.2021р.), вперше в місті Трускавець, на реконструйованих майданчиках для пляжного волейболу, в курортному парку відбудеться 1й тур Чемпіонату України з волейболу на снігу!

Волейбол на снігу — це відносно новий різновид волейболу, який набуває стрімкої популярності останнім часом, особливо враховуючи карантинні обмеження та заборони займатися спортом в закритих приміщеннях…

волейбол на снігу

Щораз більше спортсменів приєднуються до цього різновиду волейболу… По своїй суті та правилам він дуже схожий на пляжний волейбол, з тією різницею, що волейбол на снігу можна грати зимою на свіжому повітрі, а також згідно правил в грі беруть участь три гравці (в пляжному два)…. Але не було б ніякого Чемпіонату України, не було б реконструйовано спортивний майданчик в курортному парку, якщо б не ініціатива, розуміння та підтримка багатьох поважних людей, які згуртували свої зусилля за для побудови в м.Трускавець насправді крутого спортивного майданчика, що дозволить в майбутньому проводити в Трускавці змагання по волейболу та баскетболу, включаючи такі престижні змагання, як Чемпіонату України.

Тому, хочемо висловити подяку ініціатору проекту реконструкції зони активного відпочинку Андрію Остапчуку. За його ініціативи та наполегливості було закладено початок проекту “Реконструкція зони активного відпочинку по бульварі Торосевича в м. Трускавець” та дано поштовх для виготовлення проектно кошторисної документаці

Завдяки об’єднанню зусиль місцевої влади в особі голови Трускавецької ТГ Андрія Кульчинського та народного депутата України Ореста Саламахи, завершився наш третій проєкт “Реконструкція зони активного відпочинку по бульварі Торосевича в м. Трускавець”, який реалізовано за кошти державного бюджету.

В результаті Трускавець отримав:

  • два волейбольних майданчики,
  • баскетбольний майданчик,
  • тренажерний майданчик,
  • LED освітлення.

Команда ВК «Трускавець» висловлює щиру подяку всім, хто долучився до реконструкції спортивного майданчика Ми переконані, що втілення такого потрібного і цікавого проекту дасть поштовх для розвитку волейболу та баскетболу в м.Трускавець!!!