“Дружба та братство – найбільше багатство”, – говорить народна мудрість

Сьогодні, 12 січня, вже всьоме до Бориславської громади особисто приїхали наші добрі друзі, волонтери з німецького міста Меккенгайм зі спілки “Меккенгайм Допомога”, яку представляє Stefan Pohl

Цього разу вони привезли нам мікроавтобус, який слугуватиме як допоміжний автомобіль для 6 Державної пожежно-рятувальної частини 7 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС у Львівській області. Автомобіль допомагатиме рятувальникам ефективніше виконувати завдання та використовуватиметься для переміщення особового складу, для виїзду на виконання робіт зі знешкодження вибухонебезпечних предметів, для пошуку чи порятунку людей та розв’язання інших надзвичайних ситуацій. 

“Ми дуже дякуємо вам за допомогу. Впевнені, що цей автомобіль принесе користь у виконанні рятувальниками різних завдань та служитиме нам довгі роки. Мабуть, зараз вже легше сказати, що ви не привозили до нашої громади. Бо, направду, сім разів, долаючи таку велику відстань, ви особисто привозите найнеобхідніше для нашої громади. Дякуємо, друзі”, – сказав міський голова Ігор Яворський. 

Окрім автомобіля, волонтери привезли 200 подарунків для дітей нашої громади. Про це читайте у наступному дописі.