Власники бювету у Трускавці порушили обіцянкиНа площі перед бюветом висаджено лише сім із обіцяних 16 дерев

У Трускавці добігає кінця реконструкція площі перед бюветом мінеральних вод. Відкрити бювет із безкоштовним

входом, але платною «Нафтусею» обіцяють на початку серпня. На площі перед входом вже завершили вкладати плитку під «чорний граніт» і навіть висадили сім дерев і кущів. Деякі місцеві у захваті. Але є й чимало незадоволених «бетонним центром» оздоровниці, і не даремно.

ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води», яке є власником спеціального дозволу на видобуток й експлуатацію мінвод Трускавця, і фінансує роботи не виконало своїх обіцянок. Перед реконструкцією площі на бульварі Торосевича зрізали вісім дерев, у затінку яких так полюбляли відпочивати туристи і містяни. Дерева назвали аварійними і, незважаючи на спротив громади, спиляли під корінь і викорчували.ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води», яке є власником спеціального дозволу на видобуток й експлуатацію мінвод Трускавця, і фінансує роботи не виконало своїх обіцянок. Перед реконструкцією площі на бульварі Торосевича зрізали вісім дерев, у затінку яких так полюбляли відпочивати туристи і містяни. Дерева назвали аварійними і, незважаючи на спротив громади, спиляли під корінь і викорчували.

бювет Трускавця

Як з’ясувалося, погодження на вирубку дерев «Трускавецькі лікувальні води» отримали від мерії. Своїм розпорядженням від 29 квітня міський голова Андрій Кульчинський дозволив товариству з обмеженою відповідальністю «Трускавецькі лікувальні води» на бульварі Торосевича, 5 виконати роботи з видалення восьми дерев: грабів звичайних, лип серцелистих й каштана кінського. У розпорядженні міського голови зазначається, що усі дерева всохлися та є аварійними. На місці кожного знесеного дерева «Трускавецькі лікувальні води» мали б посадити по два декоративні саджанці, висотою не менше 1,5 метрів.

біля бювету

За простими підрахунками, на площі біля бювету у Трускавці не вистачає ще мінімум 9 дерев. Цікаво, куди поділися ці дерева, чи гроші передбачені на них?

Такий вигляд має площа перед бюветом у Трускавці після реконструкції.

А такою була площа перед трускавецьким бюветом до того, як мінеральна вода стала платною.

біля бювету