В редакцію Drogmedia звернулася мама 22-річного Владислава Карпіна із Стебника Ірина Карпін. У хлопця важкий діагноз – дитячий церебральний параліч, спастичний тетрапарез, який прикував його до інвалідного крісла. Владу потрібна реабілітація, яка зміцнює м”язи та позитивно впливає на фізичний і психічний стан хворого. Мама Владислава самотужки не в змозі зібрати кошти, а це майже 76 тис. грн., тож звертається по допомогу небайдужих людей”

“Моєму синові, Карпіну Владиславу з міста Стебник Львівської області, який хворіє ДЦП, потрібна допомога!

На лікування в селі Модричі у реабілітаційному центрі “Вернигора” потрібно зібрати кошти в сумі 75 738.00 грн.

Звертаємося до всіх небайдужих людей, оскільки нам ніде взяти такі великі гроші. Вже й до 24 лютого було важко отримати допомогу, бо таким дорослим мало хто допомагає на реабілітації… А зараз тим більше розумію, що зібрати необхідну суму – то має бути просто ласка і чудо Боже…

Редакція ДНК долучається до поширення інформації про допомогу дитині. Поширюйте інформацію для оперативного збору коштів.

Якби хто мав бодай маленьку можливість допомогти нам, мої

РЕКВІЗИТИ Є ТУТ:

Приват банк:
5168 7573 6251 7148 Карпін Ірина Степанівна

Будемо вдячні за будь-яку допомогу!

Мені боляче дивитись, як мій Владислав страждає та плаче від підвищеного тонусу м’язів. Він його сковує. У вересні з Божою допомогою я мрію, що Владислав почне своє лікування. Пів року паузи, нажаль не пішло нам на користь.

Я звертаюсь до всіх, хто може допомогти Владіку в такі скрутні часи!”