наші в світіПрезидент Конгресу українців Канади у місті Торонто Тарас Багрій, який є вихідцем з Дрогобича, отримав державну нагороду за видатну волонтерську роботу від канадського уряду

Про це інформує видання Укрінформ, передає ДНК.

Лідер українців у Канаді Тарас Багрій нагороджений Медаллю Волонтера Генерал-Губернатора Канади за значний та багатолітній внесок у розбудову громади у Канаді та за її межами на добровільних засадах.

Державну нагороду за видатну волонтерську роботу Тарасу Багрію вручила генерал-губернатор Канади Джулі Пайєт.

У нагородному листі стверджується, що Тарас Багрій «присвятив Конгресу українців Канади понад 18 років». Також він також є членом Ради директорів Міжнародного фонду Івана Франка, який започаткував у Дрогобичі проведення щорічної Церемонії нагородження лауреатів Міжнародної премії імені Івана Франка у день народження Каменяра — 27 серпня.

Нагадаємо, у січні 2016 року Тарас Багрій відвідав Дрогобич. У ході візиту відбулась робоча зустріч Президент Конгресу українців Канади з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою. Під час зустрічі сторони обговорили перспективу налагодження співпраці Дрогобича з канадськими інституціями та містами зокрема, а також питання співпраці з канадськими інвесторами.