Слуги народуГолова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія втратив самовладання після нового відвертого інтерв’ю виключеної з фракції Анни Скороход

Парламентар розповіла, що відразу 11 нардепів хочуть

терміново вийти з пропрезидентської фракції.

Виключена з фракції «Слуга народу» народний депутат Ганна Скороход публічно анонсувала в інтерв’ю телеканалу «Прямий», що з фракції нібито збираються піти ще відразу 11 народних обранців Верхвоної Ради, інформує ДНК.

На цю заяву емоційно відреагував глава фракції Давид Арахамія. «Ви щось знаєте про це? Я ні», — різко відрізав Арахамія, відповідаючи на питання журналіста.

Таким чином, глава фракції навіть не зміг взяти верх над своїми емоціями, щоб гідно відповісти на слова вигнаної раніше Скороход. Після скандалу, що розгорівся в партії Скороход стала позафракційним парламентарієм і тепер регулярно розповідає у ЗМІ про закулісне життя фракції «Слуга народу».

«Точно зараз сказати не можу. Але те, що колеги телефонують і кажуть, що найближчим часом збираються приєднатися, то такі дійсно є … Не можу прізвища давати. Як я можу здавати?» — відверто зізналася Скороход в ЗМІ. Більш того, за її словами, парламентарії хочуть втекти з президентської партії, «щоб їх чули і з ними рахувалися».