Розвал Мордору«І вже не важливо, з Путіним це станеться чи без нього», — Наталя Гулевська

До офіційного призначення виборів залишається тиждень, і якщо це станеться, вони для ерефії стануть останніми. Вся демагогія про перегляд основ конституційного ладу спочатку незначна сама по собі, а подібні ініціативи можуть пропонувати тільки дилетанти.

Ерефійська Конституція не передбачає зміну двох перших глав свого тексту, і будь-які спроби їх переписати спровокують розвал і силове протистояння між різними народами Мордора.

З Путіним або без нього ерефія все одно б дочекалася чергового витка розвалу,

але тепер це буде прискорено в рази, пише для opentown російський політик Наталія Гулевська, передає ДНК.

У 1917 році недоімперія вступила на свій історичний шлях розпаду і змушена була піти на республіканський розподіл, який в 1991 році і визначив нові кордони урізаної імперії, надавши новий правовий статус автономним республікам.

Третій виток розвалу буде однозначною втратою 21 республіки і формування з решти регіонів конфедеративної держави. Але це ще не найстрашніше для путінських еліт, з моменту оголошення радою федерації чергових президентських виборів чиновники, держслужбовці та посадові особи втрачають своє право на люстрацію, яка і так пропонувалася опозицією без достатніх на те підстав. Весь державний апарат буде чекати міжнародне кримінальне переслідування за анексію Криму і інші військові злочини.

А всіх псевдолібералів і псевдодемократів, які борються за участь у виборах Путіна, прошу відповісти на єдине питання: якщо ви допускаєте неминучу перемогу Путіна, то 18 березня він стане легітимним президентом на черговий президентський термін і ви будете готові визнати його перемогу?