тризда московіїВведення нових міжнародних санкцій проти #Московії може в значній мірі позначитися на мокшанських банках і їх роботі з Visa і MasterCard

Про це йдеться в матеріалі видання Finanz, передає ДНК.

Раніше Герман Греф, який є головою московітського «Сбербанку», заявив, що санкції Вашингтона щодо агресора, які вступлять в силу в березні — квітні майбутнього року, будуть дуже чутливими для економіки мордора.

Відзначається, що вже в січні 2019 буде введений новий пакет обмежувальних санкцій, які торкнуться роботи мокшанського банківського сектора. Згідно з наявними даними у влади мордора, під нові обмежувальні заходи потраплять один або два великих мокшанських банки, що призведе до часткового відключення системи Visa і MasterCard у банків-партнерів в мордорі.

При цьому глава Ощадбанку Герман Греф запевняє, що в 2019 році можуть відключити від системи і всі банки. При цьому ЦБ вже почав розсилку «листів щастя» всім банкам, в ньому є вказівки, згідно з якими вони повинні слідувати правилам при відключенні їх банків-партнерів від систем Visa і MasterCard.