курорти західної УкраїниГостей приємно здивувала інфраструктура та високоякісні оздоровчі курорти, відтак вони планують залучати на Львівщину новий потік туристів

Як інформує управління туризму та курортів Львівської ОДА, у рамках одноденного інформаційного туру Львівщину відвідали представники провідного вірменського туристичного агентства “Авіатранс” та міжнародних авіаліній України у Вірменії та Україні.

Як повідомив начальник управління туризму та курортів облдержадміністрації Роман Теребенець, компанія “Авіатранс” є одним з найбільших туристичних агентств Вірменії. Відтак зараз “Авіатранс” має намір через свою мережу продавати тури до західної України.

“Вірменську делегацію дуже зацікавили оздоровчі комплекси Трускавця і Східниці. Львівщина може стати для іноземців не лише місцем для оздоровлення, але й цікавим туристичним регіоном. Всього у нас діє 38 санаторіїв, одночасно оздоровитися у яких мають змогу майже 16 тисяч осіб. Тому ми маємо, що запропонувати вірменським туристам й надіємось на подальшу тісну співпрацю з компанією “Авіатранс”, – зазначив Роман Теребенець.

За період одноденного інформаційного туру гостей ознайомили з туристичними, курортними та інвестиційними пропозиціями Львівської області. Зокрема делегація відвідала ряд відпочинково-оздоровчих закладів у Трускавці та Східниці. Крім того, відбулась зустріч делегації з відомими туристичними операторами Львова, задля посилення співпраці у сфері туризму та курортів між Львівщиною та Республікою Вірменія.