ЗадорновНа 70-му році життя відійшов у кращий світ сатирик-українофоб Михайло Задорнов

Сьогодні стало відомо про те, що на 70-му році життя помер російський письменник, сатирик Михайло Задорнов, відомий своїм звеличенням ерефії і агресивною позицією по відношенню до країн Заходу, а в останні роки і України.

Творчість Задорнова в останні роки було направлено на висміювання України і українців, що прагнуть стати повноправною європейською нацією, повідомляє ДНК. Неодноразово Задорнов висловлювався про те, що ерефія повинна “накрити ракетним вогнем” території України.

Так він говорив, коментуючи в 2014 році трагедію з рейсом МН-17, де загинуло понад 300 осіб.

“Мені здається, треба негайно приводити в бойовий стан всю нашу армію. Відповісти на ті провокаційні обстріли, які ведуться з української сторони по російській землі. Свого часу на острові Даманском китайці теж влаштовували такі провокації, а потім один з місцевих офіцерів дав команду накрити все ракетним комплексом на кілька кілометрів у бік від російського кордону. Китайці ніколи більше туди не сунулися! Офіцера зняли з посади, але при цьому нагородили “, – сказав тоді Задорнов.

Не викликала особливої ​​радості у сатирика і перемога України на міжнародному конкурсі “Євробачення 2016”. Тоді Задорнов заявив, що Джамала просто “наплакала” перемогу для України. За своє прагнення відірватися від російського впливу і жити в європейській країні Задорнов називав українців “еврохохлами” і чекав, коли ж Мордор отримає нищівну перемогу на Сході України, в Криму, та й взагалі, знайде авторитет на світовій арені. Чекав … Але так і не дочекався.