фальшиві новиниІсторії про викрадення дітей найчастіше мають саме таке закінчення

Про те, що 20 лютого у селищі Підбуж на Дрогобиччині ледь не викрали 12-річну дитину, вчора писали всі ЗМІ. Після повідомлення у соцмережі Рити Білинської регіон заполонила

паніка – невідомі викрадають дітей. Як виявилось, ситуація виглядала трохи інакше. Підозрюваний вчора сам подзвонив до дільничного, – про це повідомила Львівська мануфактура новин, передає ДНК, з посиланням на ВАРТО — Галицькі новини.

«Спочатку не знав, що відбувається. Мені дзвонять сестри з-за кордону, дружина. Говорять про якесь викрадення, питають, чим я тут займаюся. Зайшов у фейсбук і мало не знепритомнів. У повідомлені про викрадання дитини – вказаний мій номер машини, – розповідає LMN Тарас Страшівський. – Ситуація виглядала інакше. Я їхав в село Сторона. Біля лісу дивлюсь, дитина йде, рюкзак тягне. Десь було біля 14-ї чи 15-ї години. Думаю, підвезу. Сам був малим, не раз доводилось пішки ходити через кілька сіл до школи. Автобуси також рідко їздили. Хотів добре діло зробити. Зупинився, кажу: “Сідай, підвезу”. Дитина відмовилась, подякувала, та й я собі поїхав. Де я знав, що з того таку проблему роздують».

Чоловік каже, у селищі Підбуж його багато людей знають. Не розуміє, як могли на нього лихе подумати, наче він хотів викрасти дівчинку. Щоб розібратись, сам набрав дільничного і розказав, як все було.

«Місяць чи два у нас в районі, пам’ятаю, говорили, що наче їздить якийсь бус і дітей заманює. Не думав, що мене назвуть “викрадачем”. У мене похорон в родині був, тими днями часто їздив тою дорогою. Може, люди помилково подумали, наче щось відстежую. А мені геть не до розваг. Зламав ногу нещодавно, дружина в Польщі, ще й біда в родині була. Прикро лише, що з добрими намірами до того підійшов, а з мене мало не маніяка зробили», – додає Тарас.

У поліції та селищній раді LMN підтвердили, що Тарас Страшівський не мав жодних лихих намірів. Його характеризують як добру і порядну людину.

Нагадаємо, про водія машини, який заманював 12-річну дівчинку в машину, у соцмережі написала Рита Білинська. Жінка дякувала односельчанам, що врятували її сестричку. Побачивши налякану дитину, підібрали у своє авто і довезли додому.