Вифлеємський вогоньЩорічно до України прибуває Вифлеємський вогонь миру як символ надії, миру та братерства

Полум`я вогню, привезене з місця народження Ісуса Христа (місто Вифлеєм), мандрує світом, щоб нагадувати йому про радісну звістку про народження Спасителя.

 Ця міжнародна скаутська акція вже багато років проходить і у Трускавці. Ось і цьогоріч, напередодні Різдва Христового за григоріанським календарем, в день Вігілії (Святий Вечір у католиків латинського обряду та вірних інших церков) вихованки станиці Пласту м. Трускавець завітали до Трускавецької міської ради, щоб поділитися світлом Вифлеємського вогню. Від пластунок вогонь прийняли міський голова Андрій Кульчинський, секретар ради Наталія Пономаренко, керуюча справами ТМР Олена Петранич, керівники та працівники управлінь і відділів міської ради, мешканці міста, які прийшли спеціально для отримання вогню. В подяку за почесну місію пластункам були вручені солодкі подарунки.

 «Дорогі трускавчани та гості нашого курорту! Дорогі мешканці всієї нашої великої Трускавецької територіальної громади! Прийміть найщиріші вітання з нагоди прийдешніх свят Різдва Христового та Нового 2021 року! Нехай світло та тепло Вифлеємського вогню освічує вам шлях та зігріває, дає надію на кращі часи та віру у те, що все буде добре! Миру та добра, злагоди та любові, достатку та удачі!», — привітав громаду напередодні Різдвяно-Новорічних свят міський голова Андрій Кульчинський.