парк БориславаНа щастя, синоптики останнім часом прогнозують все більше тепла, а погода тішить людей, підтверджуючи результати роботи метеорологічних станцій

Відповідно з приходом тепла, а тим паче літа, у Бориславському міському парку інтенсивно іде підготовка до відкриття літнього сезону, як відбудеться цієї неділі.

Як розповів директор парку Ігор Саган, роботи до свята вже встигли зробити багато. Прибирання, вивіз сміття, косіння трави, складання програми святкувань,

запрошення пересувних атракціонів для дітей. Дуже вдячний пан Ігор і добродіям, які за власні кошти допомогли парку.

Михайло Щур надав 4 куба піску, який засипали у дитячі пісочниці біля озера та у «городку». Ще одним меценатом був бориславець, який побажав залишитись невідомим. Він привів до ладу пам’ятник Адаму Міцькевичу. Без зайвих слів чоловік покосив траву навколо погруддя та помалював спеціальною фарбою постамент.

Та на цьому приготування до свята не завершуються. Також для того, щоб у парку було приємніше проводити час, пан Ігор спільно з Ретро-радіо мають на меті відновити функціонування мегафонів у парку і є шанси, що найближчим часом там лунатиме музика постійно (звісно, окрім нічних годин, щоб не порушувати спокій громадян).

Тож запрошуємо на відкриття літнього сезону Парку культури та відпочинку, яке відбудеться цієї неділі, 28 травня.