в АТО на ЛуганщиніНа Луганщині на місці колишньої дислокації військовослужбовців з Львівщини відкрили та освятили каплицю Архистратига Михаїла

21 червня в селі Побєда Новоайдарського району Луганської області відбулося відкриття каплиці Архистратига Михаїла, до якої відтепер щоразу приходитимуть люди, щоби помолитися за здоров’я тих, хто нині захищає Україну, а також за душі загиблих воїнів АТО.

Відкриття каплиці Архистратига Михаїла стало наслідком минулорічної події, коли терористи в серпні 2014 року обстріляли село Побєда. Тоді на місці злочину не вціліла ані військова техніка, ні будівля. Щоправда, залишився неушкодженим березовий хрест, який свого часу біля наметової каплиці встановив і освятив владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії УКГЦ.

в АТО на ЛуганщиніЗа словами Ярослава Мудрого, вцілілий березовий хрест є свідченням захисту та опіки Господа Бога над нашими військовими. «Того дня, коли відбувся обстріл села Побєда, на щастя, не загинув жоден із бійців 3-ого батальйону територіальної оборони Львівської області, які саме там несли службу», – зауважив депутат обласної ради.

У день відкриття каплиці було велелюдно. Тут зібралася місцева громада, яка зобов’язалася доглядати за цим храмом Господнім. Також участь у відправленому Богослужінні взяли священнослужителі на чолі з владикою Богданом Манишиним, військових капеланів та безпосередніх учасників Антитерористичної операції.