помер Степан ЯворськийСтепан Яворський був високопатріотичною людиною, який до останніх днів життя жертовно працював на розвиток України

Степан Яворський народився 13 червня 1931 року в с. Блажів Старосамбірського району. З юних років долучився до лав борців за волю України, за що окупаційна комуно-московська влада відправила його на 25 років за грати до Сибіру. Згодом термін покарання було змінено на 15 років — 10 років тюрми і 5 заслання.

Повернувся до Дрогобича 1956 року. 35 років працював викладачем автосправи автошколи ДТСААФ, готував до війська водіїв.

Степан Яворський був активним учасником національного відродження у 80-90 роках, 20 років очолював Дрогобицьку станицю Братства ОУН-УПА, був членом головної булави Братство ОУН-УПА, Конгресу українських націоналістів, Спілки політичних в’язнів, Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини, головою наглядової комісії санаторію «Говерла» у Моршині.

Поховають Степана Яворського у суботу, 20 червня. Похорон розпочнеться о 13 год. в каплиці храму мучеників Дрогобицьких єромонахів Якима, Северіяна та Віталія.

Дрогобицька міська рада та її виконавчий комітет у ці скорботні дні висловлюють співчуття родині покійною. Хай вічною і світлою буде пам’ять про Степана Яворського — подвижника боротьби за волю України, натхненника національно-духовного відродження Дрогобича!