Від сьогодні Дрогобич на карантиніУвага всім! У Дрогобичі з 12 березня запроваджують тритижневий карантин через загрозу коронавірусу

У відповідь на пропозиції Кабінету Міністрів України, відділу

охорони здоров’я Дрогобицької міської ради та Дрогобицького міжміського відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України», Дрогобич запроваджує на своїй території 3-тижневий карантин – з 12 березня до 3 квітня, з метою запобігання виникнення та поширення захворювання на коронавірус 2019-nCoV.

Відповідне рішення було прийнято у середу, 11 березня, під час екстреного засідання комісії ТЕБ та НС ДМР.

З четверга, 12 березня, на карантин закривають школи, коледжі, училища та виші усіх форм власності.

У закладах загальної та вищої освіти, у мистецьких та спортивних школах на час карантину керівництву рекомендують запровадити дистанційне навчання.

Батькам рекомендовано обмежити контакти дітей з іншими дітьми та пересування їх містом без необхідності.

У дошкільних навчальних закладах міста з 12 березня обмежено відвідування дітей, однак карантин не запроваджено. Проте батькам рекомендують мінімізувати відвідування дітьми цих закладів.

На території міста введено обмеження на проведення масових заходів, в яких запланована участь 100 і більше осіб.

Кінотеатри зобов’язані скасувати сеанси, а розважальні центри, розважальні зоні та інші розважальні заклади повинні припинити роботу. Організаторам концертів необхідно скасувати проведення раніше запланованих заходів.

У релігійних громадах міста священнослужителі зобов’язані провести роз’яснювальну роботу з парафіянами щодо профілактичних заходів з недопущення поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

Керівникам Дрогобицький РЕМ, КП «Дрогобичводоканал», КП «Комбінат міського господарства», КП «Управитель ЖЕО», Дрогобицького управління експлуатації газового господарства, Центру надання адміністративних послуг та інших об’єктів інфраструктури обмежити прийом відвідувачів в кол-центрах. Проводити дистанційне інформування клієнтів.

Роботодавцям рекомендовано, при можливості, переглянути робочий графік працівників у яких є малолітні діти.

Перевізникам громадського транспорту незалежно від форм власності, які працюють на маршрутах загального користування, необхідно забезпечити обробку транспорту не менше трьох разів на добу дезінфікуючими засобами.

Всі дезінфекційні заходи при гострій респіраторній хворобі, спричиненій корона вірусом, проводити відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 08.06. 2015 № 325.

Керівникам суб’єктів господарювання усіх форм власності необхідно забезпечити наявність засобів гігієни в установах та громадських місцях, проведення термометрії і контролю за виконаними заходами.

Також у місті діятиме комісія з перевірки закладів обслуговування населення щодо дотримання санітарно-епідеміологічних норм та реагування на поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.