Весняні стартиУ змаганнях прийняли участь 87 спортсменів з 7 спортивних клубів Львівщини

6-7 березня цього року в приміщені спортивного залу Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу відбулися чемпіонат Львівської області з Таеквон До в розділі Масогі (спринт) та відкритий Кубок м.Дрогобича «Кубок Тайфуна» в особистому заліку у всіх вікових категоріях.

У змаганнях прийняли участь 87 спортсменів з 7 спортивних клубів Львівщини: ФСК «Тайфун» м.Дрогобич (тренер В.Шкраба), СК «Тайфун» м.Львів (тренер Т.Гоменюк), СК «Золотий Лев» м.Львів (тренер О.Чудовський), СК «Файтерс» м.Львів (тренер Лев Файбаш), СК «Патріот» м.Стебник (тренер В.Арустемян), Соц «Еней» м.Дрогобич (тренер Н.Старух) та ДЮСШ «Явір» Дрогобицький район (тренер Іван Харів).

Весняні старти

Організаторами змагань були: Віталій Шкраба, голова ФСК «Тайфун» м.Дрогобич, голова Львівського обласного відокремленого осередку Всеукраїнського союзу Таеквон До, чорний пояс, ІІ дан, головний суддя змагань, Іван Файчак, виконавчий директор двох попередньо перелічених організацій.

Турнір проходив при сприянні співзасновників ФСК «Тайфун» Андрія Андибура і Олега Войтовича. Турнір відбувся в дружній позитивній атмосфері, всі учасники змагань задоволенні рівнем підготовки до турніру та вдячні керівництву Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу за надане приміщення ля проведення змагань.

Щодо турніру, то кращим спортсменом був визнаний студент Дрогобицького коледжу нафти і газу Андрій Мицан (ФСК «Тайфун м.Дрогобич).

Найкращі спортсмени серед клубів:

  • Володимир Стеців (СК Файтерс»),
  • Денис Пархоменко (СК «Патріот»),
  • Тимур Давиденко (ДЮСШ «Явір»),
  • Марко Магдичанський (СОЦ «Еней»),
  • Остап Мудрак (СК «Тайфун» м. Львів),
  • Ігор Флюнт (СК «Золотий Лев»).

Організатори та учасники змагань вдячні за підтримку: керівнику сектору фізичної культури, спорту та молоді при Дрогобицькій міській раді Соломчаку Оресту Дмитровичу, власникові мережі магазинів «Сяйво» Стасінчуку Руслану, власнику магазину ювелірних виробів «Каблучка» Запятко Дмитру, власнику магазинів м’ясних виробів «Енейко» Кобильнику Миколі, приватному підприємцю Мулю Романові, керівникові будівельної фірми ПП «Лімниця» Варваруку Василю, генеральному директору ТзОВ «Тандем» Танчуку Володимиру, директору КП «Дрогобицький Ринок» Сеніву Андрію, трудовому колективу лікувально-оздоровчий комплекс «Ді Анна», кафе «Налисник». А також Володимиру Волотку та Ігору Чижу за фото і відеорепортаж турніру.

P.S. 12-14 березня у м.Києві відбувся Чемпіонат України з Теаквон До серед дорослих, юніорів та юнаків. В турнірі взяло участь 378 учасників з 14 областей України. Львівську область представляв вихованець ФСК «Тайфун» м.Дрогобич (тренер В.Шкраба) Андрій Мицан. Він виступив у двох дисциплінах: тест сили та спарингах в розділі Масогі. В першій дисципліні серед 46 учасників зайняв 4 місце, а в другій – 5 місце.

Як зазначив його тренер Віталій Шкраба: «Він зробив зі свого боку все що міг, але Чемпіонат України збирає найсильніших учасників нашої країни. І нашому Андрієві було чому вчитися і набирати досвіду».