рішення судуВелика палата Верховного суду України скасувала результат виборів на окрузі, в якому переміг Василь Вірастюк

Депутатський мандат відомого українського силача Василя Вірастюка опинився під загрозою. Велика палата Верховного суду України скасувала його перемогу.

Про це в Facebook написав Олександр Клюжев — представник громадської організації «ОПОРА», яка спеціалізується на моніторингу виборів, передає Д-НК. Чемпіон світу в силовому багатоборстві Вірастюк в квітні пройшов до Верховної Ради від президентської партії «Слуга народу». Він здобув перемогу на довиборах в 87-му окрузі на Івано-Франківщині. Однак, за даними Клюжева, Верховний суд України скасував протокол Центрвиборчкому з результатами цього голосування.

Таким чином, перемога Вірастюка була скасована. «Сенсація в святкову ніч … Політичні та правові наслідки вже інтригують», — написав представник «ОПОРИ». Він уточнив, що рішення суду поки не опубліковано. Поки невідомо, чи буде проведено перерахунок голосів.

Варто зазначити, що на даному окрузі друге місце отримав представник партії «За майбутнє» Олександр Шевченко, а третє — «свободівець» Руслан Кошулинський. Голосування супроводжувалося численними скандалами. Спостерігачі повідомляли про таємничу пропажу бюлетенів, ЦВК скасовував результати голосування на деяких дільницях.

Апогеєм цієї історії стало «втеча» глави виборчої комісії з деякими членами. Це на деякий час паралізувало підрахунок голосів.