Заслужений Прикарпатський Ансамбль пісні та танцю «Верховина» працює над новим відеопроектом, присвяченим українським військовим, які потрапили у ворожий полон та зокрема трагедії, що мала місце в Оленівці.

Колектив переконаний – факти звірських розправ над нашими воїнами, які не зазіхають на чужі території, а з честю та гідністю боронять свою землю від ворожої орди, сколихнули весь світ. Про це не можна мовчати! Тож закликають усі творчі колективи, – надавати таким темам якомога більшого розголосу, аби весь світ бачив згуртованість українців та необхідність всебічного протистояння злу.

В основу роботи покладений стародавній лірницький кант XVI століття «Через поле широкеє». Відеоробота поєднуватиме в собі оригінальні співочі та танцювальні мотиви творчого колективу ансамблю, а також – зрежисований сценарій, в основі якого реальні події, що випали на долю українських воїнів, які потрапили у ворожий полон.

«Даною роботою наш колектив намагається привернути увагу до великої трагедії, яка відбулася в Оленівці, а також присвятити її усім воїнам України, які опинилася та знаходяться у ворожому полоні. Наші молитви з вами. Тільки живіть, попри все… Ви потрібні Україні, кожному клаптику її святої землі» – наголошує керівник ансамблю Сергій Дмитрієв.