підозриГенеральний прокурор Ірина Венедіктова підписала підозру в держзраді куму Путіна Віктору Медведчуку та нардепу Тарасу Козаку

Про це Венедіктова повідомила у Facebook, передає Д-НК.

«Інформую суспільство про те, що сьогодні я поставила свій підпис на повідомленнях про підозру двом народним депутатам українського парламенту – М і К. Ми з колегами із правоохоронних органів провели масу слідчих дій, отримали багато експертних висновків, в ході досудового розслідування допитали цінних свідків. Робота велась ефективно, ми робили все можливе, щоб інформація залишалась у вакуумі.

За результатами вивчення зібраних матеріалів справи, я дійшла висновку про необхідність взяти на себе відповідальність повідомити цим «парламентарям» про підозру. Вважаю, що слідство і прокурори на сьогодні отримали достатньо підстав для зміни їх статусу із свідків на підозрюваних», – написала вона.

За даними «Української правди», це Віктор Медведчук і Тарас Козак.

Як зазначає Венедіктова, М і К, підозрюються в державній зраді та замаху на розграбування національних ресурсів в українському Криму.

За її словами, місцезнаходження М не встановлено, а тому СБУ вживаються відповідні заходи до його встановлення та вручення йому клопотання про тримання під вартою, пише Венедіктова.

Також стало відомо, що сьогодні Служба безпеки проводить обшуки в будинку голови політради партії «Опозиційної платформи — За життя» Віктора Медведчука по вулиці Монтажників в Києві.

Сьогодні о 18:00 відбудеться брифінг Генерального прокурора Ірини Венедіктової та Голови Служби безпеки України Івана Баканова щодо повідомлення про підозру народним депутатам України.