БФ КарітасНа перший такий сніданок до нас прийшло трохи більше 20 осіб, минулого року ми прийняли майже 80 людей, а цього року вже чекаємо на понад 120 потребуючих

Благодійний Фонд “Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ” разом зі Спільнотою взаємодопомоги “Наша хата” вже 7-ий рік поспіль організовує Великодній сніданок для безпритульних та малозабезпечених осіб.

Ми дуже радіємо, що люди хочуть приходити на такі спільні сніданки, бо Великодній сніданок – це не просто прийом їжі, це саме та сила, яка допомагає вставати з колін і віднаходити сенс свого життя.

До організації Великоднього сніданку традиційно долучаються працівники та волонтери нашої організації, які на Великдень залишають свої сім’ї на кілька годин, щоб послужити тим, хто цього потребує. Число наших волонтерів росте разом з числом людей, які приходять на Великодній сніданок. Цей факт зміцнює нашу віру в те, що робимо добру і потрібну справу. Проте, окрім служіння, організація сніданку ще потребує фінансових затрат. Найбільше витрат йде на продукти харчування. Окрім святкового столу, ми ще готуємо людям пакунки з їжею додому.

Приготування до свята Христового Воскресіння – це не лише випікання паски та фарбування яєць, це також і турбота про тих, хто не може собі дозволити організувати справжній святковий сніданок через матеріальні труднощі. Закликаємо вас не залишатись байдужим та долучитись до збору коштів, котрі буде використано на закупівлю продуктів та приготування святкового великоднього сніданку для потребуючих!

Детальніше про проект на https://ubb.org.ua/uk/project/2959/