"Вели знесиленого в масці"З’явилася інформація про госпіталізацію в Києві колишнього прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка

Очевидці запевняють, що він був у важкому стані.

У Києві госпіталізували колишнього главу уряду України Арсенія Яценюка. Про це повідомило одним з перших видання «Обозреватель» з посиланням на очевидця. Яценюка помітили у київській приватній клініці «Борис» вранці в неділю, 15 березня. За даними очевидця, автмомобіль з них під’їхав до чорного входу медустанови, після чого водій і охоронець під руки завели екс-прем’єра в будівлю. Відзначається, що всі троє були в медичних масках.

Більш того, Яценюк був явно серйозно хворий. За даними джерел, знесилений стан колишнього прем’єр-міністра впадав в очі. Він довго збирався з силами, перш ніж вибратися з салону автомобіля. Новину на своєму каналі в Telegram підтвердив колишній нардеп України Ігор Мосійчук. «Наші джерела в клініці» Борис «підтвердили госпіталізацію Арсена Яценюка», — написав він. Колишній депутат уточнив, що той був у важкому стані, діагноз поки невідомий. Однак блискавично поширюються чутки, що колишній прем’єр міг підхопити китайський коронавірус COVID-19.