«Мама-сюрприз»: Марічка Падалко здивувала сина на його 15-й день народження «Вболіваємо за нашого тата

Віримо в Україну!»: Марічка Падалко розповіла як її син відсвяткував день народження під час війни Марічка Падалко розповідає правду про війну в Україні для американських, британських, ізраїльських та норвезьких ЗМІ, передає ДНК.

Телеведуча 1+1 Марічка Падалко зворушила мережу дописом про святкування 15-річчя її сина Михайла. З початку війни росії проти України, 24 лютого, Марічка Падалко залишається з командою ТСН.

Разом із колегами зі Сніданок з 1+1 і Твій день веде єдиний для всіх каналів марафон «Оборона України». Дітей, 15-річного Михайла, 13-річну Марію та 11-річну Катерину, Марічка відвезла у безпечне місце, до Львівської області.

Вони мужньо переносять розлуку з батьками — дякуючи волонтерам, знаходять розраду в плетінні сіток. Днями старшому сину Марічки Падалко і Єгора Соболєва — Михайлу виповнилося 15. Зіркова мама приїхала, щоб привітати свого іменинника і провести разом трохи часу:

«Я — мама-«сюрприз» для мого іменниника. Міхє — 15! Я не могла сьогодні не приїхати. Радіємо, що можемо побути разом. Вболіваємо за нашого тата. Віримо в Україну!»

Марічка поділилась, що за кілька днів до війни Михайло встиг посісти призове місце на міській Олімпіаді з історії України, а тепер така трагічна і героїчна сторінка нашої історії розгортається на його очах. І він жадібно запам’ятовує кожен день, аби ніколи нічого не забути:

«Перше потрясіння — розбомблений стадіон, де його футбольна команда тренувалася останні роки. Це було поле військової частини на Берестейській… Я не знаю, скільки ще горя в нас усіх попереду, але я щодня уявляю своїх дітей, свого чоловіка, своїх друзів, всіх нас на Хрещатику на Параді Перемоги! І це неодмінно буде! Слава Україні Ми мужні, сильні, наближаємо перемогу кожен на своєму місці. Все інше — потім».

Чоловік Марічки, Єгор Соболєв, захищає столицю в лавах Територіальної оборони. А сама телеведуча розповідає про Україну всюди, де просять, який час доби б це не був і скільки б вона до того не спала — американському CBS, британському шоу на ITV, ізраїльському телеканалу 13, норвезькому каналу NRK та іншим.

Все буде Україна!