плати за роумінгПорошенко повідомив, що плати за роумінг в країнах Євросоюзу більше не буде

Європейський парламент підтримав ініціативу про скасування плати за роумінг для громадян України. Президент упевнений у подальшому поглибленні двосторонніх відносин. Новину повідомив глава держави Петро Порошенко на своїй офіційній сторінці в Twitter.

«Моя ініціатива щодо роумінгу для українців в ЄС два дні тому була підтримана Європарламентом», — заявив президент під час зустрічі з представниками національного та зарубіжного бізнесу, повідомляє ДНК з посиланням на «Діалог.UA».

Президент упевнений, що це черговий крок у поглибленні відносин з Європейським Союзом: «Ми будемо розширювати нашу співпрацю з Євросоюзом. Я вірю в те, що ми можемо увійти до шенгенського простору. Я вірю в те, що ми можемо увійти в митний простір Європейського Союзу. Я вірю в те, що ми можемо увійти в єдиний енергетичний союз. Вірю, що Україна буде членом єдиного авіаційного простору «, — сказав Петро Порошенко і підкреслив, що це кроки, які ведуть до кінцевої мети — членства України в Євросоюзі і НАТО.

Відмова від плати за роумінг в країнах ЄС для українських громадян Порошенко назвав одним із прикладів продовження налагодження співпраці.