день міста ДрогобичаДень міста в Дрогобичі (21 вересня) не обійшовся без ексцесів

На місці, де в часи німецької окупації (1941-1944рр) були розстріляні тисячі українців різних національностей, де офіційно встановлено пам’ятний меморіальний знак ще за

часів СРСР, — провокатори вирішили випробувати українців на терплячість і толерастію, зробивши музичний танцювальний захід, розказує на своїй сторінці у ФБ Анатолій Цимбал, передає ДНК.

Звичайно ж з’явилися небайдужі дрогогобичани, які перешкодили цьому святотатству, але також з’явилися і ті, хто чомусь став заперечувати факт розстрілу на цьому місці українців, — агресивно налаштовані, підігріті оковитою, вони звинувачували нашу знімальну групу у «про-комуністичних поглядах, бо меморіал , мовляв, було створено у радянські часи».

Далі, нарешті, з’явилася муніципальна варта, але серед них чомусь один був нетверезо-агресивним і, як виявилося, у приязних стосунках із Дро-Ватанами, кредом яких було: «тут нікого не розстрілювали»..!

Як «геніально» вирішили скандал перегляньте самі. Це вершина геніальності — на тому ж місці, але п’ять метрів в сторону!.. Просто «танці не на самій крові, а на її краплях…»
Один з небайдужих українців сказав знаменні слова: «Якщо ми нашу вату не зупинимо сьогодні, то завтра вона танцюватиме на могилах наших атовців!»

Сподіваємося на АДЕКВАТНУ відповідь міської влади в особі мера міста, та депутатського корпусу!

Слава Україні!