стратегії розвиткуУ Дрогобичі активна й ініціативна молодь пропонує варіанти стратегії розвитку міста: Охочих закликають долучатись

Дрогобич — місто молоді та ініціативних людей, які рушієм змін у напрямку прогресивного розвитку міста. Саме

теперішня молодь Дрогобича розуміє, що від неї зележить не лише власне майбутнє поокремо, а й майбутнє рідного міста в цілому. А рідним для дрогобичан є місто наскрізь просякнуте граціозною величністю старовинних будинків та вимощених бруківкою вуличками, де формувались велетні думки, інтелектуали та духовні наставники цілих народів.

Але одночасно це й місто, у якому, крокуючи в ногу з часом, впроваджуються інформаційні технології у сферах освіти, медицини та соціальних послуг, працюють над проектами з організації дозвілля для молоді та людей похилого віку, будівництвом сучасниих мультифункціональних центрів публічних послуг з громадським хабом та багато іншого.

Саме з метою збереження того, що вже є та надбанням нового працює ініціативна група молодих дрогобичан «Дев`ятка».

Вже впродовж тривалого часу ініціативна група працює над стратегією розвитку сучасного Дрогобича і уже презентує перші результати. Чималий акцент група молодих дрогобичан ставить на розвитку Дрогобича як туристичного міста щасливих людей.

Як зазначає керівник Туристично-інформаційного центру Дрогобича, учасник ініціативної групи Ігор Чава, ініціативною групою сформовано бачення стратегічного розвитку міста, однак у своїй команді ініціативна група завжди буде рада бачити людей, які готові долучитися до цієї роботи новими ідеями та їх реалізації.

Поділитися своїми пропозиціями щодо стратегії розвитку Дрогобича завжди можна, звернувшись у Туристично-інформаційний центр або надіславши листа на електронну пошту ihorchava@gmail.com.

Зокрема над стратегією працює також Олексій Малицький — дрогобичанин, молодий підприємець та співзасновник кількох українських брендів, який входить до переліку 30 успішних молодих українців за версією “Forbes-Україна” «30 до 30».

Зараз до складу ініціативної групи входять Ігор Чава, Олексій Малицький, Лідія Жгута, Олена Спанчак, Олег Дьорка та Юрій Цихівський.