вакцинаціяУ Трускавці станом на 17.05.2021 р. від коронавірусу щеплено вже 1140 осіб, в тому числі 120 – за минулий тиждень

Такі дані озвучив на щотижневій апаратній нараді в Трускавецькій міській раді головний лікар КНП «Трускавецька міська лікарня» Ігор Стасик. Переважна більшість трускавчан щепилася вакциною «Astra Zeneca Covishield», але є й ті, що вакцинувалися «Pfaizer»`ом – біля двох десятків працівників Трускавецького відділу ДСНС та Державної пожежної рятувальної частини №7 м. Трускавця.

Вакцинація дає свій ефект на загальнонаціональному рівні – кількість нових випадків COVID-19 зменшується. Для прикладу, за вчорашню добу в Україні виявлено тільки 2 136 нових випадків коронавірусу (одужало втричі більше – 6 869 осіб). Такі дані подає Міністерство охорони здоров`я України.

У Трускавці за минулий тиждень виявлено тільки 4 нові випадки COVID-19, а всього активних коронавірусних хворих у Трускавецькій громаді – 19 осіб, з яких 1 перебуває на стаціонарному лікуванні в лікарні, а 18 лікуються вдома (амбулаторно).

Міський голова Андрій Кульчинський, котрий щепився одним з перших у Трускавці ще 15 березня ц.р. і активно пропагує вакцинацію, наголосив на потребі посилення роз`яснювальної роботи серед населення для протидії міфам, котрі поширюють антивакцинатори. Він доручив головному лікареві Трускавецької лікарні посилити комунікацію з мешканцями громади та доносити їм правду про переваги вакцинації. Також міський голова заявив, що цінує вклад приватних медичних структур, котрі у Трускавці пропагують вакцинацію та захищають здобутки медичної реформи.