новини дрогобича -1 вересняАктивний рух автомобілів, батьків дітей, усі поспішають, багато з них у національних одностроях зі святковими букетами квітів, саме так виглядав ранок понеділка 1 вересня

День першого вересня для Дрогобича особливий, адже у шкільних дворах, актових залах відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Перший дзвінок скликав школярів за шкільні лави. Для когось він звучав вперше, а для когось — востаннє.

У кожній школі на урочистостях згадували про події в Україні. Кожна промова була наповнена словами впевненості у перемозі над ворогом. Кожен, хто вітав учнів, першокласників та випускників, вселяв у їхні серця патріотизм, гордість за звання «українець» та віру у розквіт нашої держави.

До вітань дрогобицьких школярів долучилися керівництво міста та працівники органів виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Отож, бажаємо усім школярам та студентам наполегливості, результативності та особистого розвитку, який у майбутньому відобразиться у професійності та кар’єрному зростанні.