Антрацит із СШАВ морський торговельний порт «Південний» в Одеській області зайшло торгове судно США Ocean Ambitious, навантажене «чорним золотом»

Сьогодні вночі, 13 вересня, в порту пришвартувалося перше судно з американським антрацитом. На борту балкера 62 тисячі тонни енергетичного вугілля з США для ТЕС ПАТ «Центренерго», повідомляє ДНК з посиланням на «Діалог.UA». Інформацію про це оприлюднила прес-служба порту на офіційному сайті ДП Морський торговельний порт «Південний».

Адміністрація запевняє, що відразу після прибуття балкера українська сторона приступила до його розвантаження та відправці відповідно до доручення Міністерства інфраструктури.

Як зазначає адміністрація «Південного», в найближчий тиждень підприємство планує прийняти ще чотири балкера з вугіллям, загальним обсягом понад 295 тисяч тонн: одне судно для «Центренерго», два судна для ДТЕК і одне для ТОВ «Еврореконструкція».

Новину прокоментував президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер. Він сказав: «Така співпраця є значним кроком у розвитку українсько-американських торговельних відносин».