Синоптики прогнозують, що вже через добу в Україні похолодає, і нехарактерне для зими тепло зміниться «мінусами»

Аномально тепла для зими погода розбалували українців, але скоро «небесна канцелярія» дасть привід згадати, яка зараз пора року на календарі.

Скоро в Україну прийдуть справжні морози, а в більшості регіонів країни очікуються рясні снігопади, повідомляє Д-НК. За даними GISMETEO, вже в ніч на 9 січня на більшій частині території нашої країни вдарять морози. І холодний період обіцяє бути вельми тривалим: швидше за все, він протримається до початку лютого. Уже в самий найближчий час у багатьох регіонах похолоднішає до мінус 3 градусів.

Крім того, дощова погода зміниться снігопадами. Найхолоднішим (можливо, навіть за всю зиму) буде період з 15 по 20 січня. Найнижча температура, яка в цей період очікується в Харкові, мінус 11 градусів буде в ніч на 20 січня, тобто вдарять справжнісінькі хрещенські морози. У Києві до такої ж позначки стовпчики термометрів опустяться в ніч з 18 на 19 січня. У Дніпрі в цю ж ніч похолодає до мінус 10 градусів. Денна температура буде найнижчою в Харкові — до мінус 9 градусів 20 січня. У столиці, згідно з прогнозами, стовпчик термометра опуститься не нижче мінус 7 градусів, в Дніпрі — не нижче мінус 5. Найсильніші снігопади в Україні прогнозуються в період з 14 по 17 січня.

У Дрогобичі 9 січня, вночі -3, вдень +2, без опадів, помірно хмарно