командування НАТОДелегацію очолив генерал-лейтенант Роджер Клутьє: вони приїхали до Києва на тлі загострення ситуації на Донбасі

До столиці України приїхала делегація Об’єднаного командування сухопутних військ Організації Північноатлантичного договору (НАТО). Про це повідомляє «Укрінформ», інформує Д-НК.

Відзначається, що делегація приїхала в Київ на тлі загострення ситуації на лінії розмежування в ОРДЛО. Делегацію очолив генерал-лейтенант Роджер Куті: він зустрівся з командувачем Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковником Олександром Сірским.

В ході зустрічі сторони обговорили ряд важливих питань, в тому числі, розвиток співпраці між командуваннями сухопутних військ НАТО і України. За словами Сірського, візит делегації Північноатлантичного Альянсу до Києва є черговим підтвердженням того, що в НАТО бачать Україну як стратегічного і прогнозованого партнера.

У свою чергу, Роджер Клутьє заявив, що візит делегації НАТО в Україні дуже важливий, оскільки для Альянсу важливо зрозуміти структуру Сухопутних військ Збройних Сил України та їх завдання, а також ознайомити Сухопутні війська Збройних сил України з сухопутними військами НАТО і їх керівництвом.