Школярі громади зійшлися в інтелектуальному протистоянні на «LIGA school»

У п’ятницю, 13-го в трускавецькому НВК «СЗШ№2-гімназії» розпочалась шкільна ліга інтелектуальних ігор для учнів громади 8-11 класів, повідомляє ДНК.

Загалом на гру заявлено 13 команд (6 — з трускавецьких шкіл, 1 команда від БУТу та 6 команд із сільських навчальних закладів). На початку шкільної ліги учнів та організаторів привітав міський голова Трускавця.

Започаткування та проведення інтелектуальних ігор серед школярів Трускавецької громади є ініціативою Романа Гудзеляка, директора НВК «СЗШ 2-гімназія», Михайла Пуціва, вчителя біології НВК та засновників мережі інтелектуальних ігор LIGA, які добре зарекомендували себе у нашому регіоні при організації таких ігор для дорослої ліги.

Ігри стартували у спеціально облаштованому молодіжному просторі другої школи. Формат гри зовсім новий, але основою є цікаві 8 турів, кожен з яких має іншу тематику. Заплановано провести п’ять таких інтелектуальних батлів до кінця цього року.

«LIGA school» 2023 має всебічну підтримку міського голови Трускавця, міської ради, зокрема відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, відділу освіти. На організацію такого яскравого та корисного дозвілля були виділені кошти з міського бюджету.

На даному етапі проєкт отримав більше прихильників, які стали спонсорами цієї шкільної ліги. Насправді було дуже приємно спостерігати за школярами, які вивертали всі свої знання на виворіт, аби здобути бажані бали. Окрім інтелектуальних здібностей і кмітливості, діти проявляли згуртованість, дружбу та неабияку жагу до перемоги.

Очевидно, що «LIGA school» стане найулюбленішою грою для нашої юнацької молоді і вони щоразу показуватимуть вищі й вищі результати.