біля бюветуУ Трускавці тривають роботи з реконструкції площі перед центральним Бюветом

За інформацією ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» — на оновленій площі, яку застелили новою бруківкою, висадили

екзотичні саджанці дерев. Надавала консультації з озеленення та допомагала у підборі саджанців дендролог КП «Парк курортний» Уляна Демакіна.

— Висаджено три дерева церціс канадський, який ще називають багряник канадський, дві магнолії Лебнера сорту «Леонард Мессея» та по одному тюльпановому дереву, а також ялиці Нордмана (ялиця кавказька). Саджанці високі — 2-3 метри. І тюльпанове дерево, і ялиця виростуть висотою до 15 метрів та стануть справжньою окрасою площі. Зокрема ялицю можна буде використовувати як живу новорічну ялинку, прикрашаючи її іграшками та гірляндами на Новий Рік. Висадка дерев – це лише один з етапів загального проєкту озеленення площі, ще передбачені засипання торфу, вистилання рулонних газонів, висадка кущів по периметру, застилання агроволокном та декоративним каменем, — розповіла дендролог Уляна Демакіна.

біля бювету

У ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» стверджують — увесь бульвар Торосевича стане комфортною та затишною зоною, котра сприятиме оздоровчим процедурам, релаксу та відпочинку як гостей, так і жителів Трускавця.

Нагадаємо, у Трускавці триває масштабна реконструкція площі у курортному парку і косметичний ремонт бювету мінеральних вод. Кошторисна вартість робіт становить понад 8 млн гривень.

біля бювету

ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» були створені в 2016 році, підприємство володіє спеціальним дозволом на користування родовищем мінвод до 2035 року. До лютого цього року власником товариства було ПАТ «Трускавецькурорт».

Джерело: Джерела Трускавця