війна в СиріїТрамп скасував поїздку до Латинської Америки, готуючи покарання Асаду і РФ за отруєння Думи

Президент США Дональд Трамп скасував важливу поїздку до Латинської Америки через хіматаки сирійської Думи.

У Білому домі замість цього займуться покаранням диктатора Башара Асада і його союзників за отруєння мирних сирійців.

Про зміни в робочому графіку американського лідера в зв’язку з Думою повідомляє ДНК з посиланням на «Російський Діалог».

Варто відзначити, що Трамп повинен був бути присутнім на 8-му саміті американських держав в Перу, а також відвідати Боготу. Ці плани довелося екстрено скасувати через хіматаку Думи. Трамп залишиться в Вашингтоні, щоб координувати обіцяний жорстку відповідь сирійському, російському та іранському режимам за отруєння хлором жителів Думи.

Варто відзначити, що в покаранні асадовців, по всій видимості, участь візьмуть не тільки війська США. Так, до удару почала активно готуватися Великобританія, її війська вже привели в стан підвищеної готовності свою базу на Кіпрі.

Варто відзначити, що хіматака міста Думи, підконтрольного антиасадівської коаліції, сталася увечері 7 квітня. Диктаторський режим застосував хлор, через що загинуло близько 150 мирних жителів, серед яких багато жінок і дітей. Трамп поклав провину за подію не тільки на Асада, але і на його друзів — Росію та Іран. Він пообіцяв жорстку відповідь.