розстріл в школіВ одній з ерефійських шкіл сьогодні вранці, 21 березня стався інцидент зі стріляниною

Озброївшись батьківським пістолетом, школярка 13 років відкрила стрілянину по учнях. Сьогодні вранці в одній з шкіл Мордору сталася надзвичайна пригода. Як повідомляє «Діалог.UA», передає ДНК в місті Шадринськ, що в

Курганській області, в навчальному закладі №15 в результаті стрілянини пошкодження отримали сім школярів з 7-го класу.

У головному управлінні МВС РФ по регіону, згідно з інформацією ТАСС, розповіли, що вранці 21 березня 13-річна дівчинка розстріляла учнів школи під час перерви з пневматичного пістолета який належав її батькові.

Школярі, які постраждали в результаті стрілянини, відбулися синцями та легкими травмами. Один з учнів, за інформацією, отримав поранення в скроню, в результаті чого його госпіталізували. Один з учнів в школі розповів, що напад на школярів було заздалегідь сплановано. Організували його три учениці, які мали з собою ножі. Школяр додав, одна дівчинка сказала, що їй погано, нібито їй потрібна допомога медика. Інша дівчинка закрила кабінет тоді, коли вчитель повела першу до лікаря, тобто вони мали план … Скоріш за все, за словами учня, вони хотіли повторити випадок з «Колумбайном».