Професіонали різних галузей долучились щоб осучаснити освітній процес

Вони діляться з учнями практичними знаннями та власним досвідом в тій галузі, в якій вони є спеціалістами.

Як повідомляє ДНК участь в проєкті Edumus виявили бажання взяти соціально відповідальні та небайдужі до стану шкільної освіти як міжнародні компанії, так і звичайні вмотивовані професіонали.

Вони викладають в школах міста:

  • математику,
  • інформатику,
  • економіку,
  • суспільствознавство.

Уроки включають в себе цікаву презентацію теоретичного матеріалу в межах навчальної програми та найголовніше підкріплюються практичними кейсами з повсякденного життя, з досвіду роботи компаній, що спрямовує учнів до набуття компетентностей згідно вимог сучасності.

“Мені дуже імпонує ідея відкрити заклади освіти для фахівців, які хочуть спробувати себе в якості вчителів. Школа, як закрита система, показала свою неефективність, тож спроба розгерметизації освітнього простору на всіх рівнях приречена на успіх”, — зазначає Віктор Громовий, відомий освітній експерт, який долучений до розробки навчальних тренінгів для фахівців-неосвітян та сам є провідним лектором навчальних курсів для вчителів Edumus.

Серед партнерів програми — компанія ELEKS та їхня представниця Ірина Єлізарова, яка викладає математику та робототехніку для учнів середньої ланки. Ірина прагне зацікавити старшокласників точною наукою, демонструє їм можливості використання предмету в різних сферах діяльності та сама є прикладом успішної людини, яка в процесі викладання також хоче навчитись чомусь новому.

“Мені дуже подобається викладання та спілкування з дітьми. І це те, чого мені бракує в повсякденному житті”, — ділиться Ірина.

Із захопленням розпочала викладати економіку у Львівському ліцеї № 70 і PR-менеджерка підприємства Cargill Олена Дворська.

“Для мене участь в проєкті — це особистий челлендж. Я зовсім по-іншому тепер дивлюсь на себе, свої можливості та, безперечно, професійно зростаю”, — говорить вона.

Хіба не саме це може підвищити в учнів внутрішню мотивацію вчити точні та суспільні науки та в майбутньому спробувати розкрити себе на міжнародному рівні?!

Окрім старшокласників, до програми долучились і учні молодшої ланки. З успіхом проходять заняття з економіки у другому класі приватного освітнього закладу “Школа дружня до дитини”, що у Львові. Маленькі підприємці разом з вчителькою Edumus Лесею Довганик, яка працює у Львівському обласному молодіжному центрі праці, вже зараз вчаться розуміти деякі економічні показники, генерувати власні бізнес ідеї та намагаються власноруч їх втілити в невеличких стартапах та на шкільних ярмарках.

“Для мене викладання в школі стало справжнім викликом, адже після наших уроків діти самі ініціювали створення економічного клубу для просування власних підприємницьких ідей”, — ділиться враженнями від викладання пані Леся.

Участь у програмі Edumus збагачує не лише учнів, а і шкільних вчителів. Адже в процесі такої співпраці активізуються забуті компетентності та навички, викладачі під іншим кутом зору сприймають свою шкільну дисципліну. Залучаючи неосвітян, що віддані своїй професійній діяльності, до викладання в школи позитивні зміни неодмінно приходять в українську систему освіти.

Команда Edumus Україна запрошує небайдужих до освіти спеціалістів долучитися до освітньої ініціативи, щоб змінити освіту разом!

Зареєструватись до участі можна в розділі “Для фахівців” на сайті edumus.com.ua

Координаторка Edumus Україна Леся Аркуша 095 434-69-37 lesya@edumus.org