закониВідзначається, що Україна готується ввести покарання за сприяння російськый агресії

Нардеп від «Слуги народу» Євгенія Кравчук пояснила, що чекає колаборантів після прийняття нового закону в Україні, і зазначила, хто потрапить під його дію.

Сьогодні, 18 березня, нардеп від «Слуги народу» Євгенія Кравчук пояснила журналістам, що чекає колаборантів після прийняття нового закону в Україні, і зазначила, хто потрапить під його дію. Відзначається, що Україна готується ввести покарання за сприяння російській агресії. Про це повідомляє Д-НК з посиланням на «РБК-Україна».

За її словами, після прийняття закону не буде колективної відповідальності, кожен випадок стануть розглядати окремо. Вона пояснила, що лише деякі люди з окупованих територій потраплять під дію закону. Вчителі, лікарі, водії та інші подібні громадяни, що не агітували проти держави і не поширювали пропаганду, каратися не будуть.

Відзначається, що під дію закону можуть потрапити і деякі українські політики або члени партій, які відвідували окуповані території і проводили спільні заходи з російськими найманцями. Також Кравчук зазначив, що необхідно припиняти діяльність церковних організацій, які співпрацюють з найманцями і ведуть активну пропаганду.