акціїАкція була викликана появою інформації про те, що московіти влаштували вибух в 2014 році на складі боєприпасів в Врбетіце

На тлі великого скандалу між Московією і Чехією в Празі активісти атакували посольство ерефії, обливши його невідомою субстанцією коричневого кольору.

Московські дипломати опублікували фотографії в своєму Telegram-каналі і заявили, що це був «кетчуп». Чеська поліція заявила, що акція відбулася в минулу ніч: за її підсумками правоохоронці затримали 7 активістів.

акції

В ефірі місцевого телебачення речник поліції Ян Данек зазначив, що активістів доставили в місцеву поліцейську дільницю. Як повідомляють місцеві ЗМІ, акція була викликана появою інформації про те, що московітські спецслужби влаштували вибух в 2014 році на складі боєприпасів в Врбетіце.

акції

В зв’язку з появою доказів Прага готує висилку 18 московітських «дипломатів», які повинні покинути країну протягом 2 діб. Всі вони, за даними чеських спецслужб, працювали на ГРУ і ФСБ.

Поліція Чехії оголосила в розшук громадян московії Олександра Петрова і Руслана Бошірова, які отримали широку популярність під час отруєння Скрипалів в Солсбері. Спікер МЗС московії Марія Захарова вже заявила про підготовку заходів у відповідь.