У центрі Мелітополя в районі розташування комендатури рашистів прогримів потужний вибух

В окупованому Мелітополі (Запорізька область) близько 11:00 пролунав потужний вибух у центрі міста.

Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на заяву мелітопольського мера Івана Федорова, передає ДНК. У своєму телеграм-каналі Федоров повідомив про вибух, який стався у центрі міста. За його словами, саме тут знаходиться одна із комендатур рашистської окупаційної армії. Чиновник пообіцяв подробиці вибуху після з’ясування всіх обставин того, що сталося.

Місцеве видання «РІА-Мелітополь» у своєму телеграм-каналі зазначає, нібито вибух був такої потужності, що був чутний у різних районах міста. За даними видання, містом після серії підривів будівлі «Єдиної росії», МРЕО ДІБДР, поранення колаборанта-пропагандиста Олега Шостака окупанти розставили блокпости.

Містом із вчорашнього дня стоять «Тигри» з автоматниками. Перевіряють усі автомобілі. Чоловіків змушують роздягатися та перевіряють щодо наявності татуювань.

Мелітополь знаходиться за 108 км на південь від Запоріжжя та за 200 км від Херсона. Місто має стратегічне значення, оскільки окупанти перекидають зброю та живу техніку з окупованого Криму на північ автомобільними дорогами та залізничними магістралями, що проходять через місто та його околиці.

Напередодні урядовець розповів про вибухи в районі підстанції, після чого було припинено мовлення ефірного телебачення, захопленого рашистською окупаційною армією.