Жахіття в ОдесіВ Одесі затримано чоловіка, який гуляв по проспекту Небесної Сотні, несучи в руках відрізану голову людини і нутрощі

Знайдено два тіла. Моторошна пригода сколихнула Одесу в середу, 20 січня. Перехожі звернулися в поліцію через чоловіка, який гуляв по місту з відрізаною людською головою і нутрощами в руках. Подробиці були оприлюднені на сайті Нацполіціі України, передає Д-НК.

Молодий чоловік був помічений на проспекті Небесної Сотні. Коли на місце прибули правоохоронці, вони побачили, що підозрюваний зайшов в під’їзд одного з житлових будинків. Вони пішли за ним в квартиру, де були виявлені два спотворених тіла. Обидва загиблих — чоловіки.

 

За попередніми даними, один з них — батько затриманого. Особа другого загиблого встановлюється. Одеське видання «Думська» з посиланням на джерело в поліції повідомило, що одному загиблому затриманий відрізав голову, а другого розпоров живіт і дістав нутрощі. Більш того, за даними очевидців, підозрюваний вийшов на вулицю голим. «Голий і закривавлений чоловік, обмотаний кишками і тримає в руках голову людини вийшов з парадної, сів на лавочку і закурив», — розповів журналістам мешканець будинку.

Зараз на місці події ведеться розслідування. Територія оточена. У Мережі вже з’явилося кілька відео з місця події. На одному з них проходить затримання молодої людини.