марш в ОдесіВ Одесі в неділю пройшов Марш захисників міста, повідомила прес-служба партії «Національний корпус»

За інформацією «Нацкорпусу», участь у Марші взяли понад 2 тис осіб, вони пройшли від Соборної площі центральними вулицями міста. На Дерибасівській були покладені квіти до пам’ятної дошки Ігорю Іванову та Андрію Бірюкову.

Лідер Нацкорпусу Андрій Білецький сказав: «Для ворогів 2 травня — траур, але траур не за тими, хто загинув, а за тим, що Одеса не стала псевдореспублікою за аналогом «ЛДНР». Для кожного українця 2 травня — це перемога. Складна і, безумовно, з жертвами, яким ніхто не радіє. Але така ціна перемоги і миру. Цього дня Одеса мало не позбулася України».

марш в Одесі

У свою чергу партія «Опозиційна платформа — За життя» вважає 2 травня «Днем пам’яті жертв політичного терору».

«Опозиційна платформа — За життя» вимагає від влади визнання того, що вбивство людей 2-го травня в Одесі є одним із найтяжчих в історії України злочинів. Ми також вимагаємо визнання спланованого характеру дій екстремістів. Розслідування всіх обставин того, що сталося і притягнення до кримінальної відповідальності виконавців злочину і їх політичних натхненників», — йдеться в заяві партії.

2 травня 2014 року в Одесі в результаті зіткнень між прихильниками Євромайдану і промосковськими активістами та пожежі в Будинку профспілок загинули 48 осіб, ще 250 постраждали.