давай до свіданія«Давай, до свіданія»: в навчальних закладах Британії більше не чекають дітей ерефійських чиновників, олігархів і бандитів

Ще недавно Сполучене королівство вважалося раєм для

найбагатших людей з найбідніших країн. Але щось пішло не так. Авторитетні видання Великобританії повідомляють новину про те, що «молодим талантам» з ерефійськими дипломами про повну загальну середню освіту в країні більше не раді.

Про це передає «Російський Діалог». З’явилася інформація про значне скорочення числа учнів з «скрепной» в приватних школах Сполученого Королівства. Великобританія відмовилася укладати договір з ерефією про взаємне визнання документів про освіту.

Крім цього, в повідомленні ерефійського посольства в Лондоні відзначається, що в англійських навчальних закладах проводяться різного роду «політизовані опитування», а також фіксуються «антиросійські висловлювання» серед викладацького складу.

У мордорі нарікають: це все негативно позначається на умовах навчання ерефійських учнів. Британські ЗМІ повідомляють, що за останні два роки майже на 40% скоротилося число ерефійських учнів у приватних школах Великобританії. Британська приватна освіта стрімко втрачає привабливість для ерефіян. Дипломатичне представництво мордору бачить причину в погіршенні відносин на тлі «антиросійської кампанії Лондона».