смерть терористаНа Московії та на окупованій частині Донбасу триває ліквідація ерефійських найманців

Один з перших ватажків «ДНР» Ігор Гіркін повідомив про смерть знакового командира «Августа» (Костін Олександр),

якого, за його словами, вбили і довели до інфаркту в тюрмі «ЛНР».

Влада Московії продовжує зачистку бойовиків на Донбасі першої хвилі від 2014 року: напередодні стало відомо про смерть одного з найбільш «популярних» терористів на прізвисько Август (Костін Олександр). Новина викликала важке потрясіння у прихильників «ДНР», при цьому один з перших ватажків так званої «республіки» Ігор Гіркін б’є на сполох і заявляє: це було вбивство.

Він звинуватив російську владу тому, що вони продовжують чинити розправу над бойовиками Донбасу, заводити на них кримінальні справи і доводити до смерті. За його словами, найманця довели до передчасної смерті: «Август» помер від серцевого нападу, за офіційними даними.

смерть терориста

У соціальних мережах з’явилася велика кількість інформації про найманця батальйону «Привид», який брав участь в окупації Донбасу на боці російської армії. Гіркін пише, як добре знав найманця і довіряв тому, а той, повернувшись до Московії з Донбасу, жив голодуючи.

«Ця людина не нажила ні копійки на війні, кілька років жив впроголодь на території ерефії. Повернувся в ЛНР тільки для того, щоб мерзоти засудили його за «вбивство» (як нібито війна — це не одне суцільне вбивство) і створення незаконного збройного формування. … Тепер заморили і «Августа», — пише Гіркін.

Він також просить всіх соратників по «Новоросії» встановити винних у смерті Августа, включаючи прокурорів, суддів і свідків у «ЛНР» . «Прошу максимального репоста», — заявляє московітський виродок.