Уонференція в КопенгагеніУ столиці Данії відбулась дводенна Міжнародна конференція, присвячена темі діджиталізації в громадах європейських країн

Від України на участь у конференції було запрошено представників двох громад – Дрогобича та Львова.

Захід об’єднав учасників з восьми європейських країн: Данії, Фінляндії, Італії, Естонії, Болгарії, Молдови, Румунії та України.

Організатором конференції виступив Фонд Фрідріха Науманна. Мета її проведення – обговорити процеси діджиталізації в кожній з країн, поділитись успіхами впровадження цифрових сервісів та почути, з якими проблемами та на яких етапах стикаються громади в цьому процесі.

Дрогобицьку громаду представляв заступник міського голови Андрій Ковч. Він презентував учасникам конференції презентацію та розповів про цифрові успіхи Дрогобича.

«На конференції зібрались люди, які зробили чималий цифровий прорив у своїх країнах. Учасники були вражені досвідом впровадження Smart City у Дрогобичі та високо оцінили цифровий прогрес нашої громади на фоні всієї країни» – зазначив Андрій Ковч.

Уонференція в Копенгагені

Окрім презентації цифрових досягнень Дрогобицької громади, участь в конференції відкрила можливість для налагодження нових зв’язків з громадами європейських країн, які готові ділитись досвідом та допомагати експертно в процесі впровадження нашою громадою нових цифрових технологій.