маска від COVID-19Ізраїльська медична компанія розробила маски, які здатні протягом короткого часу вбити Уханьський вірус, більш відомий як COVID-19

Ізраїльські медики запевняють, що нова маска від

коронавіруса нескладна у виробництві і не вимагає якихось новітніх надпотужностей для свого випуску. З’єднання міді, що виділяють іони, згубні для вірусів, в тому числі для коронавіруса COVID-19, стало основою для захисного шару маски, випуск якої почала ізраїльська компанія MedCu.

Представники компанії стверджують, що вірус при контакті з матеріалом, з якого виготовлений захисний шар маски, гине протягом декількох хвилин. Також вони стверджують, що маска для свого виробництва не вимагає установки новітнього і дорогого обладнання. На багатьох підприємствах є техніка, що дозволяє інкорпорувати в полімерні матеріали частинки металу, в тому числі — і з’єднання міді.

Нові маски вже найближчим часом повинні надійти до Китаю, де, як відомо, почалася друга хвиля епідемії COVID-19. У компанії, яка розробила і налагодила виробництво нових масок, запевняють, що готові випустити такої продукції в кількості десятків мільйонів одиниць. Фірма запропонувала свої маски міністерству охорони здоров’я Ізраїлю.

Причому, компанія акцентувала увагу на тому, що з огляду на ситуацію, що склалася, не ставить за мету отримання прибутку і готова реалізовувати нові захисні маски по собівартості. Також представники фірми відзначають, що нова розробка компанії може бути ефективна не тільки під час пандемії коронавируса COVID-19, але також в разі спалахів або епідемій інших інфекційних захворювань з вірусною природою.