Минулого тижня на вулиці Стрийській у Дрогобичі розпочали ремонтні роботи

Стратегічна артерія міста перебувала у плачевному стані, а провести вартісний капітальний ремонт в реаліях сьогодення не видається можливим, передає ДНК. Відтак силами КП «Служба муніципального управління» на дорозі провели роботи з асфальтування гострих вибоїн.

Минулого тижня роботи проводили на відрізку дороги від вулиці Винниченка до вулиці Дацка. Вчора було заасфальтовано відрізок дороги від вулиці Дацка до вулиці Лесі Українки.

Завдяки проведеним роботам дорогу вдалось повернути до проїзного стану.

Силами нашого підприємства було ліквідовано гострі вибоїни та глибокі ями. На черзі – асфальтування менших ям струменевим методом – розповів директор КП «СМУ» Володимир Суда.

Раніше на частині вулиці Стрийської було проведено поточний ремонт – роботи провели на відрізку дороги від вулиці Винниченка до виїзду з міста.

Також нагадуємо, що Департаментом міського господарства було оголошено відкриті процедури закупівель послуг з поточного ремонту ще трьох вулиць громади. Мова йде про вулицю Зварицьку у Дрогобичі, вулицю Забівка у Стебнику та вулицю Михаця у селі Дережичі.