Розпочав захід отець Василь Полянко молитвою памʼяті Тетяни Думан, дружини митця

29 жовтня в залах галереї відбулось відкриття персональної виставки знаного дрогобицького мистецтвознавця, художника-реставратора, іконописця, поета та музиканта Лева Скопа під назвою «Театр абсурду», передає ДНК.

Розпочав захід отець Василь Полянко молитвою памʼяті Тетяни Думан, дружини митця. На відкриття експозиції завітали – заступник очільника Дрогобича, воїни, волонтери та друзі художника, з якими митець ще з 2014 року їздить на схід та всіляко підтримує наших військових та малює для них ікони.

«Я живу війною, окрім неї в мене зараз немає нічого» – ця фраза не раз звучала з вуст Лева Скопа. Багато приємних слів вдячності за працю автора пролунали в цей день від людей, з якими звела доля Левка Скопа на його творчому шляху.

Експозиція виставки «Театр абсурду» – це хаос у якому кожен мистецький твір окрема історія. Тут немає ікон, це повне самовираження митця у пошуку самопізнання. Цей період творчості Лева Скопа характерний сюрреалістичним напрямом. Його роботи нагадують твори Ієроніма Босха, Сальвадора Далі та західноукраїнські ікони ХVII століття, але це більше про вдалу синергію та власний унікальний стиль.

Більше ФОТО можна переглянути в Телеграм каналі DroBro24.

Виставка уже експонувалась в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків у Луцьку і стала новим поглядом на творчість Лева Скопа.

Оглянути виставку можна впродовж місяця часу.